Sultanbeyli Altus Servisi

0
22
sultanbeyli altus servisi
sultanbeyli altus servisi

Sultanbeyli Altus Servisi

Altus Teknik Servisi İle Arızaları sorun Etmeyin Beyaz eşyalar ömürlük ürünler değildir. Belirli bir süre sonrasında değişik arızalar ile kullanımı kısıtlanan makineler için yapılması gereken işlem, bir teknik servisin aranarak gerekli tamirat ve bakım işlemlerinin yapmış oldurılmasıdır. Teknik servis mevzusunda çelişkide kalabilen kişiler, bu mevzuda en iyi hizmeti ve en kaliteli servisi sunan teknik servisi seçmelidir. Bu anlamda Sultanbeyli Altus servisi olarak, hem Sultanbeyli bununla birlikte İstanbul’un her yerine servis hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz teknik tamirat hizmetlerimizin garantisini de sunarak en iyi hizmeti sunmak için büyük bir titizlikle çalışılmaktadır.
Müşteri memnuniyetine çok büyük örutubet veren Sultanbeyli Altus servis hizmetleri olarak tamirat işlemleri kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Böylece müşterilerimiz makineyi kullanmaktan mahrum edilmemektedir. Sultanbeyli Altus Servisi Hizmetimiz Altus markalı tüm beyaz eşya ve diğer elektronik aletler ile ilgili problem yaşayan kişilere en iyi hizmetler sunulmaktadır. Bu anlamda arıza problemi yaşayan müşterilerimiz, sistemimizi arayarak arıza kaydı yaptırmalıdır. Bu kayıt alınır alınmaz, alanında deneyimli olan teknik personellerimiz yola çıkarak en kısa sürede müşterilerimize ulaşır.Arızalı oran ürün kısa sürede onarım edilecek bir arıza oluşturduysa, oraya giden servis aracımıza alınarak yerinde müdahale hizmeti sunulur. Böylece müşterinin tamir için günlerce beklemesine gerek kalmaz. Sadece arıza birkaç gün içinde tamir edilebilecek kadar büyük bir arıza oluşturduysa ve parça değişimi lüzumlu ise ürün merkeze getirilerek kısa sürede tamir edilir. Tamir edilen ürün gene teknik elemanlarımız tarafından gdolayılerek montajı yapılır.

sultanbeyli altus servisi
sultanbeyli altus servisi

Sultanbeyli Altus Servis

Konusunda teknolojiik donanımlı ekibimiz sizlere en değerli Güvenlik ve kalite esaslarını gözeten bir misyon ile hizmetlerini sürdüren Sultanbeyli Altus servis müşteri memnuniyetini benimseyerek çalıyor. Tecrübeli bir teknik ekibe sahip olmamız dolayısıyla beyaz eşyanın hasar tespiti kadar onarımı da fazlaca kısa bir süre içerisinde tamamlanmış oluyor. Bu sayede müşteriler uzun süreli mağduriyet yaşamamış oluyor.Donanımlı Bir Ekip Hasar tespiti yardımıyla onarım esnasında hangi yedek bölüme ihtiyaç olduğuna dair bir araştırma yapılarak ev ziyaretlerine lüzumlu olan tüm ekipmanlar ile gidilir. Bu sayede ürün servise getirilmeden de kolaylıkla onarım edilmiş olur. Firmamızda beyaz eşyalar için gerekli olan her tür yedek parçanın orijinali mevcuttur. Bu sayede meydana getirilen çalışmalar uzun soluklu verimliliği bununla beraber getirecektir.
Arıza tespiti yapılmış olduktan sonra müşteriye arıza sebebi hakkında ve bir sonraki adım için informasyon verilir. Eğer aygıt bulunmuş olduğu yerde onarılamayacak derecede hasarlı ise servise getirilir.Hızlı Sonuç cihazın bakım ve onarımı için müşteriden uygun bir süre istenir ve kararlaştırılan tarihte ve saatte onarımı yapılmış olan ürün müşteriye teslim edilir. Tüm bu aşamaların her birinden müşterinin de haberdar olması sağlanır. Kaliteli bir onarım için işini iyi bilen, eğitimli ve uzman bir ekip ile çalışmakta yarar bulunuyor. Aksi halde cihaz tamir edilmiş olsa dahi kısa bir süre sonrasında yeniden daha ciddi arızaları bununla beraber getirecektir. Sultanbeyli Altus servis elemanlarına ve tecrübesine fazlaca güvenir. Yaptığı her işin kalitesinden emin olan bir servis ile çalışmak herkesin hakkıdır.

sultanbeyli altus servisi
sultanbeyli altus servisi

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here